- Joined
- Oct 1, 2013
- Messages
- 17,736
- Reaction score
- 31,795
Junior Representative Team Lists
Round 2
Harold Matthews Cup
Canterbury v South Sydney Rabbitohs
Belmore Sports Ground, Saturday 11:30am
1 Jonathan Sua
2 Lisaite Tupou
3 Lachlan Broederlow
4 Paul Alamoti
5 Charlie Sorovi
6 Braydon Hawes
7 Iverson Matai
8 Dontaye Pritchard
9 Josese Lanyon
10 Sioeli Hopoi
11 Solomane Saukuru
12 Lajuan Vito
13 Shaquille Tavita
14 Joash Papalii
15 Benet Ma'alo
16 Amiraldeen Yatim
17 Paea Tu'iniua
19 Harrison Valevatu
20 Junior Taupau
21 Jake Lane
LIVE GAME UPDATES https://www.nswrl.com.au/draw/une-harold-matthews-cup/2020/round-2/bulldogs-v-rabbitohs/
SG Ball Cup
Canterbury v South Sydney Rabbitohs
Belmore Sports Ground, Saturday 1:00pm
1 Harry Hayes
2 Louie Yehia
3 Compton Fuatimau
4 Diego Bravo Graham
5 Turoa Williams
6 Khaled Rajeb
7 Joseph O'Neill
8 Aufunga Autagavaia
9 Danny Ghantous
10 Presley Sa'u
11 Lipoi Hopoi
12 Apisalome Saukuru
13 Taringa Maungaati
14 Michael Farah
15 Omar Yaghi
16 Tayson Fakaosi
17 Solomon Akama
19 Kyle Weatherall
20 Trieste Winitana
LIVE GAME UPDATES https://www.nswrl.com.au/draw/une-sg-ball-cup/2020/round-2/bulldogs-v-rabbitohs/
Tarsha Gale Cup
Canterbury v St George Dragons
Belmore Sports Ground, Saturday 10:00am
1 Addyson Winterstein
2 Afeni Tabuai-Salee
3 Sara Sautia
4 Aisha Fong
5 Haylee Hifo
6 Anneka Wilson
7 Leilani Wilson
8 Mya Hill-Moana
9 Charkyl Ngamotu
10 Tamika-Che Tohia
11 Indee Brown
12 Shemarian Tagaloamatua
13 Precious Papalii
14 Lilly Masters
15 Molimoli Sika
16 Anjali Mence
19 Sarah Kitiona
20 Mia Henderson
https://www.bulldogs.com.au/news/2020/02/11/junior-reps-round-2-belmore-triple-header/
Round 2
Harold Matthews Cup
Canterbury v South Sydney Rabbitohs
Belmore Sports Ground, Saturday 11:30am
1 Jonathan Sua
2 Lisaite Tupou
3 Lachlan Broederlow
4 Paul Alamoti
5 Charlie Sorovi
6 Braydon Hawes
7 Iverson Matai
8 Dontaye Pritchard
9 Josese Lanyon
10 Sioeli Hopoi
11 Solomane Saukuru
12 Lajuan Vito
13 Shaquille Tavita
14 Joash Papalii
15 Benet Ma'alo
16 Amiraldeen Yatim
17 Paea Tu'iniua
19 Harrison Valevatu
20 Junior Taupau
21 Jake Lane
LIVE GAME UPDATES https://www.nswrl.com.au/draw/une-harold-matthews-cup/2020/round-2/bulldogs-v-rabbitohs/
SG Ball Cup
Canterbury v South Sydney Rabbitohs
Belmore Sports Ground, Saturday 1:00pm
1 Harry Hayes
2 Louie Yehia
3 Compton Fuatimau
4 Diego Bravo Graham
5 Turoa Williams
6 Khaled Rajeb
7 Joseph O'Neill
8 Aufunga Autagavaia
9 Danny Ghantous
10 Presley Sa'u
11 Lipoi Hopoi
12 Apisalome Saukuru
13 Taringa Maungaati
14 Michael Farah
15 Omar Yaghi
16 Tayson Fakaosi
17 Solomon Akama
19 Kyle Weatherall
20 Trieste Winitana
LIVE GAME UPDATES https://www.nswrl.com.au/draw/une-sg-ball-cup/2020/round-2/bulldogs-v-rabbitohs/
Tarsha Gale Cup
Canterbury v St George Dragons
Belmore Sports Ground, Saturday 10:00am
1 Addyson Winterstein
2 Afeni Tabuai-Salee
3 Sara Sautia
4 Aisha Fong
5 Haylee Hifo
6 Anneka Wilson
7 Leilani Wilson
8 Mya Hill-Moana
9 Charkyl Ngamotu
10 Tamika-Che Tohia
11 Indee Brown
12 Shemarian Tagaloamatua
13 Precious Papalii
14 Lilly Masters
15 Molimoli Sika
16 Anjali Mence
19 Sarah Kitiona
20 Mia Henderson
https://www.bulldogs.com.au/news/2020/02/11/junior-reps-round-2-belmore-triple-header/